aA
 
 
aA
 

Lukujärjestys

 
 

Kuvataidekoulun lukujärjestys 2018-2019

HUOM! Opetusryhmien numerointi on muuttunut.

4-5 v, TAIDELEIKKIKOULU 1A, ma klo 14.45-16.00, luokka 1, Maikku

4-5v, TAIDELEIKKIKOULU 1B, to klo 16.15-17.30, luokka 1, Jenni/Tintti


Perusopinnot 6-11v:

6v, PERUS 1A/eskari, to klo 13.00-14.30, luokka 1, Maikku

6-7 v, PERUS 1B, ma klo 16.00-17.30, luokka 2, Teija

6v, PERUS 1C/eskari, ti klo 14.30-16.00, luokka 2, Teija

7 v, PERUS 2A, to klo 15.00-16.30, luokka 2, Maikku

7 v, PERUS 2B, ti klo 17.30-19.00, luokka 1, Maikku

7 v, PERUS 2C, ke klo 14.30-16.00, luokka 2, Minna

7-8v, PERUS 3A, ma klo 15.15-16.45, luokka 3, Jenni/Niina

8-9v, PERUS 3B, ke klo 16.15-17.45, luokka 2, Minna

9v, PERUS 4A, ti klo 15.00-16.30, luokka 3,  Marko

8-9v, PERUS 4B, ma klo 16.15-17.45, luokka 1, Maikku

10-11v, PERUS 5A, ti klo 15.00-17.15, luokka 1, Maikku

9-10v, PERUS 5B, ti klo 16.45-19.00, luokka 3, Marko

10-11v, PERUS 6A, ma klo 17.45-20.00, luokka 2, Teija

10-11v, PERUS 6B, ke klo 17.00-19.15, luokka 3, Outi


Yli 12 vuotiaat, syventävät työpajat: 

KERAMIIKKA, ma klo 15.30-17.45, ker.sali, Minna

KORU, ti klo 16.15-18.30, luokka 2, Teija

PIIRUSTUS, ma klo 17.00-19.15, maal.sali, Jenni/Niina

PIMA,  ti klo 18.00-20.15, maa.sali, Jenni

KATUTAIDE, to klo 15.30-17.45, luokka 3, Marko

LAAJA, to klo 18.00-20.15, luokka 3, Marko

VALOKUVA1, ma klo 18.00-20.15, maal.sali, Maikku

VALOKUVA2, ke klo 18.00-20.15, maal.sali, Maikku

LOPPUTYÖ, ti klo 15.30-17.45, maal.sali, Jenni


AIKUINEN-LAPSI 1, 2-5v ke klo 16.10-16.55, luokka 1, Maikku

AIKUINEN-LAPSI 2, 2-5v ke klo 17.00-17.45, luokka 1, Maikku

VAUVAT, 3-12kk to klo 9.30-10.15, luokka 1, Maikku

TAAPEROT, 1-3v to klo 10.30-11.15, luokka 1, Maikku

AIKUISET, to klo 18.00-20.00, liokka 2, Jenni/Tintti


 

Yhteystiedot

Kuvataidekoulu
Wahrenink. 11 A, 30100 Forssa
käynti : Wahrenink. 13

Teija Lauronen
kuvataidekoulun johtava opettaja
03 4141 5499
050 5640 055
etunimi.sukunimi (at) forssa.fi

 
Lomakkeet
 

Lomakkeet

 
 
Linkit
 

Linkit